Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

projekty Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dofinansowane z EFS

Menu:Staże dla studentów

Studentko/Studencie!

Jeśli w roku akademickim 2019/2020 będziesz studiować na III roku trybu stacjonarnego na kierunkach:

Finanse i Rachunkowość

Zarządzanie

Prawo w Biznesie

lub Filologia

 

to zapraszamy Cię do udziału w projekcie „Nowoczesna Uczelnia będąca liderem wysokiej jakości kształcenia na potrzeby rynku pracy” POWR.03.05.00-00-Z204/18, gdzie czekają na Ciebie płatne staże!

Staże rozpoczynają się od października/listopada 2019 r., trwają 3 miesiące (łącznie 360h → 120h w miesiącu → min. 20h w tygodniu).

Miejsce stażowe możesz wybrać sam, we Wrocławiu lub w innym mieście w Polsce np. w miejscowości, z której pochodzisz lub poszukać firmy w naszej bazie, którą wyślemy Ci na kolejnym etapie rekrutacji. W obu przypadkach pomożemy załatwić Ci wszystkie formalności. 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl