Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

projekty Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dofinansowane z EFS

Menu:Staże dla studentów

REKRUTACJA NA PŁATNE STAŻE w roku akademickim 2021/2022

Jeśli jesteś studentem/ką III roku studiów I stopnia trybu stacjonarnego, kierunku FILOLOGIA w roku akademickim 2021/2022, zgłoś swój udział w płatnym stażu w ramach projektu „Nowoczesna Uczelnia będąca liderem wysokiej jakości kształcenia na potrzeby rynku pracy” nr POWR.03.05.00-00-Z204/18, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Czas trwania stażu: 3 miesiące (360h). Wymiar czasu pracy stażu krajowego wynosi 120 godzin miesięcznie (min. 20h tygodniowo).
Staże mogą być realizowane od października 2021 r. do września 2022 r.

Termin rekrutacji na staże: rekrutacja ciągła, do wyczerpania miejsc.  

Za każdy miesiąc stażu student otrzymuje stypendium w wysokości określonej w umowie między Uczelnią a studentem (ok. 1728 zł).

UWAGA!
-stażysta nie może realizować stażu w firmie*, z którą związany jest umową o pracę lub umową cywilno-prawną,
-stażysta nie może realizować stażu w firmie, której jest właścicielem, ani w firmie, gdzie zasiada w jej organach zarządzających,
-stażysta nie może realizować stażu w firmie, w której z właścicielem firmy, z opiekunem stażu z firmy lub z którąś z osób zasiadających w organach zarządzających firmy pozostaje w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa do drugiego stopnia.

*firma czyli podmiot przyjmujący na staż, np. przedsiębiorstwa, urzędy, organizacje pozarządowe (fundacje, stowarzyszenia), hotele, biura podróży, itp.

Dokumenty wymagane przy ubieganiu się o staż przez studenta kierunku Filologia  w WSB we Wrocławiu:

a. życiorys (CV) skierowany do WSB, zawierającego formułkę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29-31 oraz ich dalsze udostępnienie podmiotom w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji staży w ramach projektu pt. „Nowoczesna Uczelnia będąca liderem wysokiej jakości kształcenia na potrzeby rynku pracy” nr POWR.03.05.00-00-Z204/18.

b. formularz uczestnictwa w projekcie

UWAGA: Zapisz plik formularza na komputerze, uzupełnij dane (formularz może być bez podpisu), nazwij plik swoim nazwiskiem i imieniem, odeślij uzupełniony plik wraz z CV na e-mail: aleksandra.sowinska@wsb.wroclaw.pl , w tytule maila napisz "Staże FILOLOGIA 2021".

Zasady rekrutacji i realizacji staży określa regulamin staży. Na potrzeby procesu rekrutacji została powołana Komisja Rekrutacyjna przez Kanclerza WSB we Wrocławiu, składająca się z: menedżera projektu, asystenta menedżera, koordynatora zad.7.

Szczegółowych informacji udziela:
Aleksandra Sowińska – Koordynator zad.7
T: 71 376 23 06
M: aleksandra.sowinska@wsb.wroclaw.pl 

-------------------

Studentko/Studencie!

Jeśli w roku akademickim 2019/2020 będziesz studiować na III roku trybu stacjonarnego na kierunkach:

Finanse i Rachunkowość

Zarządzanie

Prawo w Biznesie

lub Filologia

 

to zapraszamy Cię do udziału w projekcie „Nowoczesna Uczelnia będąca liderem wysokiej jakości kształcenia na potrzeby rynku pracy” POWR.03.05.00-00-Z204/18, gdzie czekają na Ciebie płatne staże!

Staże rozpoczynają się od października/listopada 2019 r., trwają 3 miesiące (łącznie 360h → 120h w miesiącu → min. 20h w tygodniu).

Miejsce stażowe możesz wybrać sam, we Wrocławiu lub w innym mieście w Polsce np. w miejscowości, z której pochodzisz lub poszukać firmy w naszej bazie, którą wyślemy Ci na kolejnym etapie rekrutacji. W obu przypadkach pomożemy załatwić Ci wszystkie formalności. 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl