Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

projekty Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dofinansowane z EFS

Menu:TOEFL Junior - certyfikowany egzamin

Regulamin uczestnictwa w egzaminie TOEFL JUNIOR

organizowanego przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

Cel projektu – podniesienie kompetencji społecznych i technologicznych uczniów (m. in. poprzez aktywizację społeczną i zawodową, poszerzanie wiedzy ogólnej i specjalistycznej oraz rozwój zainteresowań, pobudzenie aktywności edukacyjnej i kulturalnej, zapobieganie społecznemu wykluczeniu) w ramach działań III misji uczelni.

 

 

I Postanowienia ogólne

§ 1

 1. Egzamin TOEFL JUNIOR – czyli test sprawdzający znajomość języka angielskiego - odbywa się w ramach projektu pt.: Społeczne i technologiczne kompetencje ucznia o numerze POWR.03.01.00-00-T099/18 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
 2. Okres realizacji projektu: 01.04.2019 r. -31.12.2022 r.
 3. Realizatorem projektu jest Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu z siedzibą: ul. Fabryczna 29-31, 53-609 Wrocław.
 4. Do egzaminu TOEFL Junior mogą przystąpić uczennice i uczniowie przebywający w systemie oświaty adekwatnym do ich wieku (osoby w wieku 13-19 lat, uczennice/uczniowie 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz 1-4 klasy szkół ponadgimnazjalnych w latach szkolnych 2019/2020, 2020/2021 i 2021/2022), w tym uczennice/uczniowie, będący osobami z niepełnosprawnościami.

 

II Zasady rekrutacji oraz organizacji egzaminu

§ 2

 1. Za rekrutację odpowiada Komisja Rekrutacyjna w składzie: menedżer projektu, asystent menedżera. Proces rekrutacji wspierają nauczyciele wskazani przez szkoły.
 2. Zgłoszenia uczestników przesyłane są za pośrednictwem nauczyciela w formie tabeli (tabela zamieszczona na stronie www.projekty.wsb.wroclaw.pl) na adres mailowy aneta.nowicka@wsb.wroclaw.pl w tytule – Zapisy TOEFL Junior. Uczeń nie ma możliwości samodzielnego zapisania się na egzamin. W przypadku większej liczby zgłoszeń na egzamin niż liczba przewidziana w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń.
 3. Nauczyciel w dniu egzaminu dostarcza w punkcie rejestracji w WSB we Wrocławiu następujące dokumenty uczestników egzaminu:
 1. Do egzaminu dopuszczeni zostaną jedynie uczniowie, których dokumenty zostaną dostarczone zgodnie z § 2 pkt.3 oraz po okazaniu przed wejściem na salę egzaminacyjną dokumentu ze zdjęciem:
 • w przypadku uczniów pełnoletnich – dowód osobisty lub paszport;
 • w przypadku uczniów niepełnoletnich – dokument ze zdjęciem (np. legitymacja szkolna).
 1. Certyfikaty po zdaniu egzaminu uczestnicy obiorą w szkole, która zgłosiła ich uczestnictwo w egzaminie.  

 

III Postanowienia dodatkowe

§ 3

 1. Uczestnicy egzaminu oraz nauczyciele dojadą na egzamin na własny koszt.
 2. W okresie podwyższonego ryzyka pandemicznego, uczestnicy zobowiązani są do noszenia maseczek ochronnych w trakcie trwania egzaminu. Wyjątkiem są osoby, które przedstawią na przeciwskazania medyczne do ich noszenia.

IV. Postanowienia końcowe

§ 4

 

 1. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu w sytuacji zmiany warunków realizacji projektu.
 2. Wszelkie zmiany niniejszego regulaminu będą niezwłocznie udostępniane do wglądu w Biurze Projektu, tj. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu ul. Fabryczna 29-31, Wrocław, pokój 127 budynek A i publikowane na stronie internetowej www.projekty.wsb.wroclaw.pl.

Aktualny regulamin 2021 [pdf]

Regulamin 2019 [pdf]

Tabela do wypełnienia przez nauczyciela

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl