Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

projekty Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dofinansowane z EFS

Menu:Szkolenia dla Logistyki

Data aktualizacji 19.11.2019 r.

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w szkoleniu GS1 w terminie 23.11.2019.

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w szkoleniu GS1 w terminie 18-19.11.2019.

Szkolenie odbędzie się w godzinach od 15:00 do 19:00 w sali 032 w budynku A.

Szkolenie przeprowadzi Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania.

Szanowni Państwo,

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza Państwa do udziału w szkoleniu ze Znakowania i dystrybucji wyrobów w oparciu o standardy GS1 (szkolenie obejmuje przegląd najważniejszych i najczęściej stosowanych standardów GS1 wraz z praktycznymi informacjami na temat zasad wdrożenia tych rozwiązań w firmie). Szkolenie polecane jest m.in. dla specjalistów ds. znakowania i identyfikacji produktów, pracowników działów IT odpowiedzialnych za utrzymanie baz produktowych.

Rynkowa cena szkolenia to około 500 zł. Dla studentów WSB – jest ono bezpłatne!  

 

Szkolenie przeznaczone jest tylko dla studentów 6 i 7 semestru kierunku Logistyka Inżynierska oraz dla studentów 5 i 6 semestru Kierunku Logistyka Licencjacka  

Szkolenie odbędzie się we Wrocławiu (dokładny adres zostanie Państwu przekazany w późniejszym terminie) w dniach:

 • 23 listopada (sobota) w godzinach - szkolenie całodniowe,
 • 18-19 listopad (poniedziałek - wtorek) w godzinach 15:00-19:00.

Liczba miejsc jest ograniczona. W jednym terminie szkolenia może wziąć udział maksymalnie 30 studentów. W przypadku większej liczby chętnych niż miejsc przy wyborze osób na szkolenie będzie brana pod uwagę średnia ocen za poprzedni semestr – wysokość średniej jest równa liczbie pkt.

W szkoleniu wezmą udział studenci z najwyższą liczbą punktów.

 

Zasady rekrutacji:

1. Rekrutacja trwa do:

 • 12.11.2019 r. na szkolenie w terminie 18-19.11.2019 r.
 • 18.11.2019 r na szkolenie w terminie 23.11.2019r.

2. Należy wypełnić i przesłać skan formularza uczestnictwa (do pobrania tutaj) na adres aleksandra.sowinska@wsb.wroclaw.pl. Plik proszę nazwać swoim imieniem i nazwiskiem. W wiadomości proszę o wskazanie terminu szkolenia, którym jesteście Państwo zainteresowani.
3. Dostarczyć papierowa wersję formularza uczestnictwa do pok. 127 w budynku A. Studenci niestacjonarni mogą wrzucić formularz do skrzynki na portierni w bud. A -  „Centrum Szkoleń”.
4. 5 dni przed terminem szkolenia na stronie http://projekty.wsb.wroclaw.pl/Szkolenia_dla_LOG opublikowana zostanie lista rankingowa z numerami albumów osób zakwalifikowanych na szkolenie.

Program szkolenia obejmuje m.in. następujące zagadnienia:

 • System GS1 – informacje wprowadzające, organizacja GS1 na świecie i w Polsce, standardy i rozwiązania GS1
 • Identyfikacja jednostek handlowych detalicznych i hurtowych, o stałej i zmiennej ilości. Najnowsze, opracowane na poziomie międzynarodowym, zasady zachowania bądź zmiany numeru towaru (GTIN), zgodnie z wytycznymi GS1.
 • Zasady doboru odpowiednich symbolik kodów kreskowych w zależności od obszarów ich zastosowań
 • Kodowanie istotnych atrybutów jednostek handlowych i logistycznych (m. in. data produkcji, ważności, partia produkcyjna) z wykorzystaniem Identyfikatorów Zastosowania GS1. Budowa kodu kreskowego GS1-128.
 • Budowa kodów kreskowych: EAN-13, EAN-8, UPC-A, ITF-14. Najczęściej popełniane błędy w wykonaniu kodów kreskowych na opakowaniach i etykietach.
 • Zharmonizowana etykieta logistyczna GS1 w otwartych międzynarodowych łańcuchach dostaw – zawartość informacyjna, struktura etykiety, przykłady, korzyści ze stosowania, wytyczne do tworzenia etykiet w kontekście prac europejskiej grupy roboczej ds. harmonizacji etykiet logistycznych.
 • Możliwości wykorzystania standardów GS1 i systemów automatycznego gromadzenia danych (ADC) w wewnętrznych procesach przedsiębiorstwa oraz w kontaktach z dostawcami i odbiorcami, płynące z tego korzyści.
 • Wymagania rynku w zakresie stosowania standardów GS1.
 • Ćwiczenia praktyczne w tworzeniu właściwych oznaczeń dla jednostek handlowych hurtowych i logistycznych z wykorzystaniem symboliki kodowej GS1-128.

      Regulamin rekrutacji i organizacji szkoleń dla studentów

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl