Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

projekty Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dofinansowane z EFS

Menu:Staże dla LOGISTYKI

LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH NA PŁATNY STAŻ

Druga rekrutacja

Lista osób z kierunku LOGISTYKA, które zostały przyjęte na płatny staż.

11.10.2019 r.

Lista osób z kierunku LOGISTYKA, które zostały przyjęte na płatny staż.

Wciąż dysponujemy wolnymi miejscami na płatne staze. Zapraszamy do kolejnej rekrutacji.

 

 

 

RUSZA REKRUTACJA NA PŁATNE STAŻE!!!

Jeśli jesteś studentem/ką III roku studiów I stopnia trybu stacjonarnego, kierunku LOGISTYKA lub LOGISTYKA INŻYNIERSKA w roku akademickim 2019/2020, zgłoś swój udział w stażu w ramach projektu „INFORMATYZACJA, UMIĘDZYNARODOWIENIE, PRAKTYCZNOŚĆ - filary Zintegrowanego Programu Uczelni w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu” POWR.03.05.00-00-Z004/17, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Czas trwania stażu: 3 miesiące bez możliwości przedłużenia. Wymiar czasu pracy stażu krajowego wynosi 120 godzin miesięcznie (min. 20h tygodniowo).
Staże realizowane od listopada 2019 r. do września 2020 r.

Termin rekrutacji na staże: od 1 października 2019 r. 

Za każdy miesiąc stażu student otrzymuje stypendium w wysokości określonej w umowie między Uczelnią a studentem (ok. 1800 zł).

UWAGA!
-stażysta nie może realizować stażu w firmie*, z którą związany jest umową o pracę lub umową cywilno-prawną,
-stażysta nie może realizować stażu w firmie, której jest właścicielem, ani w firmie, gdzie zasiada w jej organach zarządzających,
-stażysta nie może realizować stażu w firmie, w której z właścicielem firmy, z opiekunem stażu z firmy lub z którąś z osób zasiadających w organach zarządzających firmy pozostaje w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa do drugiego stopnia.

*firma czyli podmiot przyjmujący na staż, np. przedsiębiorstwa, urzędy, organizacje pozarządowe (fundacje, stowarzyszenia), hotele, biura podróży, itp.

Dokumenty wymagane przy ubieganiu się o staż przez studenta kierunków: Logistyka i Logistyka Inżynierska w WSB we Wrocławiu:

a. życiorys (CV) skierowany do WSB, zawierającego formułkę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29-31  oraz ich dalsze udostępnienie podmiotom w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji staży w ramach projektu pt. „INFORMATYZACJA, UMIĘDZYNARODOWIENIE, PRAKTYCZNOŚĆ - filary Zintegrowanego Programu Uczelni w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu” nr POWR.03.05.00-00-Z004/17

b. formularz uczestnictwa w projekcie

UWAGA: Zapisz plik formularza na komputerze, uzupełnij dane (formularz może być bez podpisu), nazwij plik swoim nazwiskiem i imieniem, odeślij uzupełniony plik wraz z CV na e-mail: anna.magnowska@wsb.wroclaw.pl, w tytule maila napisz "Staże LOG 2019".

Zasady rekrutacji i realizacji staży określa regulamin staży.

Na potrzeby procesu rekrutacji została powołana Komisja Rekrutacyjna przez Kanclerza WSB we Wrocławiu, składająca się z: menedżera projektu, asystenta menedżera, koordynatora zad.5.

Szczegółowych informacji udziela:
Anna Magnowska – Koordynator zad.5
T: 71 356 16 23
M: anna.magnowska@wsb.wroclaw.pl

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl