Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

projekty Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dofinansowane z EFS

Menu:


Strona główna Studia dualne - Zarządzanie

Studia dualne - Zarządzanie

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu w okresie 01.04.2019 – 31.03.2023 realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej:


Program studiów dualnych na kierunku Zarządzanie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu

POWR.03.01.00-00-DU65/18

WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

W związku z decyzją Kolegium Rektorów Dolnego Śląska i Opolszczyzny podjętą w dniu 10.03.2020 r. o zawieszeniu zajęć dydaktycznych realizowanych na wszystkich uczelniach publicznych naszego regionu władze Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu również postanowiły zawiesić od dnia 11 marca br. do odwołania realizację procesu dydaktycznego na wszystkich formach kształcenia i przejść na nauczanie zdalne.

Celem głównym projektu jest wzrost kompetencji u 52 studentów (32K,20M) uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym w WSB we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie na I i II stopniu poprzez udział w studiach dualnych odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa w terminie do 31.03.2023.

Główne rezultaty to:
• 72 studentów kierunku Zarządzanie I stopnia oraz Zarządzanie II stopnia, u których wzrosły kompetencje poprzez kształcenie w warunkach rzeczywistych,
• 50 688 godz. pracy stażystów,

Wartość Projektu: 1 954 215,12 zł
Wkład Europejskiego Funduszu Społecznego: 1 894 969,52 zł

Zespół projektowy:

Anna Talaga – Menedżer projektu
M:anna.talaga@wsb.wroclaw.pl

Agnieszka Pijaczyńska – Zastępca menedżera projektu
M:agnieszka.pijaczynska@wsb.wroclaw.pl

Monika Dziadowicz – Asystentka menedżera projektu
M: monika.dziadowicz@wsb.wroclaw.pl
T: 71 356 16 23

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl