Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

projekty Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dofinansowane z EFS

Menu:Praktyki w Biznesie

Styczeń 2013

18 stycznia została podpisana pierwsza umowa pomiędzy: Wyższą Szkoła Bankową, Zachodnią Izbą Gospodarczą oraz Bankiem Nordea w ramach wspólnej inicjatywy Zachodniej Izby Gospodarczej oraz WSB we Wrocławiu „Praktyki w biznesie”.
Celem Programu jest podnoszenie umiejętności praktycznych studentów poprzez niestandardową organizację praktyk studenckich w formie case study a przede wszystkim pomoc firmom w rozwiązywaniu ich realnych problemów biznesowych.
Taki sposób organizacji praktyk pozwoli studentom na zdobywanie umiejętności niezbędnych do skutecznego poruszania się po rynku pracy: współpracy z klientem, rozwiązywania rzeczywistych problemów w firmie, pracy w zespole, pracy metodą projektową z jednej strony, pracodawcom natomiast umożliwi dostęp do najnowszych rozwiązań dzięki współpracy z Uczelnią z drugiej strony. Jest to zatem doskonała okazja do wymiany know how oraz łączenia teorii z praktyką.

Pierwszą instytucją, która powierzyła studentom opracowanie konkretnego przypadku biznesowego jest właśnie Bank Nordea.
Studenci wyłonieni drogą rekrutacji wzięli udział w szkoleniu z twórczej pracy w zespole, które poprowadził Pan Tomasz Bąkowski reprezentujący firmę BrainWorx
 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl