Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

projekty Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dofinansowane z EFS

Menu:Staże

PROGRAM STUDIÓW DUALNYCH NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE W WYŻSZEJ SZKOLE BANKOWEJ WE WROCŁAWIU POWR.03.01.00-00-DU65/18

 

 REKRUTACJA NA STAŻE

 

Informacje podstawowe dla Studentów:

1. Staż odbywa się w Polsce, w oparciu o umowę zawartą pomiędzy Studentem, Firmą/Instytucją i Uczelnią.

2.Czas trwania stażu wynosi 9 miesięcy dla studentów pierwszego stopnia (na 3,4 i 5 semestrze łącznie) i 6 miesięcy dla studentów studiów drugiego stopnia (na 3 i 4 semestrze łącznie), bez możliwości przedłużenia, średnio 128 godz./m-c.

3. Rekrutacja na staż jest dwuetapowa. W pierwszym etapie Studenci składają dokumenty aplikacyjne oraz wybierają z dostępnej  listy maksymalnie 3 firmy. Baza firm partnerskich, gotowych na przyjęcie stażystów będzie aktualizowana nie rzadziej niż co miesiąc przez cały okres prowadzenia rekrutacji (zachęcamy do śledzenia strony co tydzień - półtora tygodnia). W drugim etapie firmy prowadzą weryfikację cv oraz selekcję kandydatów (proces trwa min.2 tygodnie). Listy firm dostępnych dla studentów na poszczególnych specjalizacjach :

4. Do 30. dnia każdego miesiąca zostanie opublikowana lista osób zakwalifikowanych na staż.

5. Istnieje możliwość samodzielnej organizacji stażu i wskazania firmy, w której chce się realizować staż. Firma taka podlega weryfikacji ze strony Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu zgodnie z Regulaminem rekrutacji i organizacji staży na podstawie przesłanej deklaracji -pobierz.

 

Regulamin rekrutacji i organizacji staży dostępny jest pod linkiem.

 

Lista osób zakwalifikowanych na staże dostępna jest pod linkiem.

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl