Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

projekty Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dofinansowane z EFS

Menu:Staże

 

PROGRAM STUDIÓW DUALNYCH NA KIERUNKU FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ W WYŻSZEJ SZKOLE BANKOWEJ WE WROCŁAWIU POWR.03.01.00-00-DU51/18

 

 REKRUTACJA NA STAŻE

 

Informacje podstawowe dla Studentów:

1. Staż odbywa się w Polsce, w oparciu o umowę zawartą pomiędzy Studentem, Firmą/Instytucją i Uczelnią.

2.Czas trwania stażu wynosi 9 miesięcy (łącznie na 3,4 i 5 semestrze), bez możliwości przedłużenia, średnio 128 godz./m-c.

3. Rekrutacja na staż jest dwuetapowa. W pierwszym etapie Studenci składają dokumenty aplikacyjne oraz wybierają z dostępnej  listy maksymalnie 3 firmy. Aktualna lista firm partnerskich, gotowych na przyjęcie stażystów znajduje się tutaj i będzie aktualizowana nie rzadziej niż co miesiąc przez cały okres prowadzenia rekrutacji (zachęcamy do śledzenia strony co tydzień - półtora tygodnia). W drugim etapie firmy prowadzą weryfikację cv oraz selekcję kandydatów (proces trwa min.2 tygodnie).

4. Do 30. dnia każdego miesiąca zostanie opublikowana lista osób zakwalifikowanych na staż.

5. Istnieje możliwość samodzielnej organizacji stażu i wskazania firmy, w której chce się realizować staż. Firma taka podlega weryfikacji ze strony Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu zgodnie z Regulaminem rekrutacji i organizacji staży na podstawie przesłanej deklaracji - pobierz.

 

Regulamin rekrutacji i organizacji staży dostępny jest pod linkiem.

 

Lista osób zakwalifikowanych na staże dostępna jest pod linkiem.

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl