Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

projekty Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dofinansowane z EFSRekrutacja

 

Rusza rekrutacja na dodatkowe zajęcia poszerzajcie kompetencje studentów w zakresie komunikacyjnym, zawodowym, analitycznym, informatycznym.

Zajęcia skierowane są do Studentów 3 roku kierunku Finanse i Rachunkowość trybu stacjonarnego i niestacjonarnego i Studentów 2 roku studiów II stopnia kierunku Finanse i Rachunkowość trybu stacjonarnego i niestacjonarnego

Termin rekrutacji : od 1 października 2016

Zajęcia rozpoczynają się od października, szczegółowy harmonogram będzie aktualizowany na bieżąco. Ofertę zajęć dodatkowych znajdziesz w zakładce Aktualności.


Dokumenty wymagane przy zgłaszaniu się na zajęcia dodatkowe organizowane w ramach:
a. formularz uczestnictwa w projekcie

Zasady rekrutacji określa regulamin rekrutacji.
Na potrzeby procesu rekrutacji została powołana Komisja Rekrutacyjna przez Kanclerza WSB we Wrocławiu, składająca się z:
• menedżera projektu i kierunku Finanse i Rachunkowość
• specjalisty ds. finansowych

Szczegółowych informacji udziela:
Tomasz Rólczyński – Menedżer projektu

M: tomasz.rolczynski@wsb.wroclaw.pl
T: 71 376 23 43

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl