Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

projekty Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dofinansowane z EFS

Menu:


Strona główna Staże FiR i Logistyka 2 Rekrutacja - październik 2018

Rekrutacja - październik 2018

LISTY OSÓB PRZYJĘTYCH NA PŁATNY STAŻ

 

W związku z sytuacją, iż zgłoszeń na płatne staże było więcej niż miejsc, Komisja Rekrutacyjna dokonała wyboru na podstawie kryteriów określonych w Regulaminie stażu.

Lista osób z kierunku FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ, które zostały przyjęte na płatny staż.

Lista osób z kierunku LOGISTYKA, które zostały przyjęte na płatny staż.


Przygotowane zostały również listy rezerwowe – w przypadku, gdy ktoś ze stażystów zrezygnuje, na staż zostanie przyjęta osoba z listy rezerwowej wg kolejności miejsc.

Lista rezerwowa FIR

Lista rezerwowa LOG


W celu realizacji formalności (wybrania miejsca stażu, podpisania dokumentów, zawarcia umowy stażowej) skontaktujemy się z Państwem najpóźniej do 24.10.2018 r.

 

 

RUSZA REKRUTACJA NA PŁATNE STAŻE!!!

Jeśli jesteś studentem III roku studiów I stopnia stacjonarnych, kierunek FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ lub kierunek LOGISTYKA w roku akademickim 2018/2019, zgłoś swój udział w stażu w ramach Projektu "Staże dla studentów kierunków Finanse i Rachunkowość oraz Logistyka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu" POWR.03.01.00-00-S036/17, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Czas trwania stażu: 3 miesiące bez możliwości przedłużenia. Wymiar czasu pracy stażu krajowego wynosi 120 godzin miesięcznie (min. 20h tygodniowo).
Staże realizowane od listopada 2018 r. do września 2019 r.

Termin rekrutacji na staże: od 1 października 2018 r. 

Za każdy miesiąc stażu student otrzymuje stypendium w wysokości określonej w umowie między Uczelnią a studentem (ok. 1500 zł).

UWAGA!
-stażysta nie może realizować stażu w firmie*, z którą związany jest umową o pracę lub umową cywilno-prawną,
-stażysta nie może realizować stażu w firmie, której jest właścicielem, ani w firmie, gdzie zasiada w jej organach zarządzających,
-stażysta nie może realizować stażu w firmie, w której z właścicielem firmy, z opiekunem stażu z firmy lub z którąś z osób zasiadających w organach zarządzających firmy pozostaje w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa do drugiego stopnia.

*firma czyli podmiot przyjmujący na staż, np. przedsiębiorstwa, urzędy, organizacje pozarządowe (fundacje, stowarzyszenia), hotele, biura podróży, itp.

Dokumenty wymagane przy ubieganiu się o staż przez studenta kierunków: Finanse i Rachunkwość lub Logistyka w WSB we Wrocławiu:
a. życiorys (CV) skierowany do WSB, zawierającego formułkę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29-31 oraz ich dalsze udostępnienie podmiotom w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji staży w ramach Projektu „Staże dla studentów kierunków Finanse i Rachunkowość oraz Logistyka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu” nr POWR.03.01.00-00-S036/17”
b. formularz uczestnictwa w projekcie

UWAGA: Zapisz plik formularza na komputerze, uzupełnij dane (formularz może być bez podpisu), nazwij plik swoim nazwiskiem i imieniem, odeślij uzupełniony plik wraz z CV na e-mail: anna.magnowska@wsb.wroclaw.pl , w tytule maila napisz "Staże FIR 2018" lub "Staże LOG 2018".

Zasady rekrutacji i realizacji staży określa regulamin staży.

Na potrzeby procesu rekrutacji została powołana Komisja Rekrutacyjna przez Kanclerza WSB we Wrocławiu, składająca się z: menedżera projektu i asystenta menedżera.

Szczegółowych informacji udziela:
Anna Magnowska – Menedżer projektu
T: 71 356 16 23
M: anna.magnowska@wsb.wroclaw.pl

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl