Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

projekty Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dofinansowane z EFS

Menu:Aktualności

LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH NA PŁATNY STAŻ - staże w terminie od 1.5.2018

Komisja Rekrutacyjna przedstawia listę osób przyjętych na płatny staż.

W celu realizacji formalności (wybrania miejsca stażu, podpisania dokumentów, zawarcia umowy stażowej) skontaktujemy się z Państwem najpóźniej do 20.04.2018 r.

 

LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH NA PŁATNY STAŻ - staże w terminie od 1.4.2018

Komisja Rekrutacyjna przedstawia listę osób przyjętych na płatny staż.

W celu realizacji formalności (wybrania miejsca stażu, podpisania dokumentów, zawarcia umowy stażowej) skontaktujemy się z Państwem najpóźniej do 20.03.2018 r.

 

LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH NA PŁATNY STAŻ - staże w terminie od 1.3.2018

Komisja Rekrutacyjna przedstawia listę osób przyjętych na płatny staż.

W celu realizacji formalności (wybrania miejsca stażu, podpisania dokumentów, zawarcia umowy stażowej) skontaktujemy się z Państwem najpóźniej do 20.02.2018 r.

 

 

LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH NA PŁATNY STAŻ - staże w terminie od 1.1.2018

Komisja Rekrutacyjna przedstawia listę osób przyjętych na płatny staż.

W celu realizacji formalności (wybrania miejsca stażu, podpisania dokumentów, zawarcia umowy stażowej) skontaktujemy się z Państwem najpóźniej do 20.12.2017 r.

 

LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH NA PŁATNY STAŻ - staże w terminie od 1.12.2017

Komisja Rekrutacyjna przedstawia listę osób przyjętych na płatny staż.

W celu realizacji formalności (wybrania miejsca stażu, podpisania dokumentów, zawarcia umowy stażowej) skontaktujemy się z Państwem najpóźniej do 20.11.2017 r.

 

LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH NA PŁATNY STAŻ - staże w terminie od 16.11.2017

Komisja Rekrutacyjna przedstawia listę osób przyjętych na płatny staż.

W celu realizacji formalności (wybrania miejsca stażu, podpisania dokumentów, zawarcia umowy stażowej) skontaktujemy się z Państwem najpóźniej do 14.11.2017 r.

LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH NA PŁATNY STAŻ

Komisja Rekrutacyjna przedstawia listę osób przyjętych na płatny staż.

W celu realizacji formalności (wybrania miejsca stażu, podpisania dokumentów, zawarcia umowy stażowej) skontaktujemy się z Państwem najpóźniej do 20.10.2017 r.

 

REKRUTACJA NA PŁATNE STAŻE!!!

Jeśli jesteś studentem III roku studiów I stopnia stacjonarnych i niestacjonarnych, kierunek Turystyka i Rekreacja w roku akademickim 2017/2018, zgłoś swój udział w stażu w ramach Projektu "Staże dla studentów kierunku Turystyka i Rekreacja Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu" POWR.03.01.00-00-S034/17, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Czas trwania stażu: 3 miesiące bez możliwości przedłużenia. Wymiar czasu pracy stażu krajowego wynosi 120 godzin miesięcznie (min. 20h tygodniowo).
Staże realizowane od listopada 2017 r. do września 2018 r.

Termin rekrutacji na staże: od 1 października 2017

Za każdy miesiąc stażu student otrzymuje stypendium w wysokości określonej w umowie między Uczelnią a studentem (min. 1700 zł).

UWAGA!
-stażysta nie może realizować stażu w firmie*, z którą związany jest umową o pracę lub umową cywilno-prawną,
-stażysta nie może realizować stażu w firmie, której jest właścicielem, ani w firmie, gdzie zasiada w jej organach zarządzających,
-stażysta nie może realizować stażu w firmie, w której z właścicielem firmy, z opiekunem stażu z firmy lub z którąś z osób zasiadających w organach zarządzających firmy pozostaje w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa do drugiego stopnia.

*firma czyli podmiot przyjmujący na staż, np. przedsiębiorstwa, urzędy, organizacje pozarządowe (fundacje, stowarzyszenia), hotele, biura podróży, itp.
 

Dokumenty wymagane przy ubieganiu się o staż przez studenta kierunku Turystyka i Rekreacja w WSB we Wrocławiu:
a. życiorys (CV) skierowany do WSB
b. formularz uczestnictwa w projekcie

UWAGA: Zapisz plik formularza na komputerze, uzupełnij dane, nazwij plik swoim nazwiskiem i imieniem, odeślij uzupełniony plik w formacie Excel wraz z życiorysem na e-mail: marta.falandys@wsb.wroclaw.pl , w tytule maila napisz "Staże TIR".

Zasady rekrutacji i realizacji staży określa regulamin staży.

Na potrzeby procesu rekrutacji została powołana Komisja Rekrutacyjna przez Kanclerza WSB we Wrocławiu, składająca się z: menedżera projektu i asystenta menedżera.

Szczegółowych informacji udziela:
Marta Falandys – Menedżer projektu
T: 71 356 16 23
M: marta.falandys@wsb.wroclaw.pl

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl