Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

projekty Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dofinansowane z EFSAktualności

Projekt pt. „Rozwijanie kompetencji studentów kierunku Finanse i Rachunkowość w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu”
Numer projektu: POWR.03.01.00-00-K010/15
Projekt realizowany jest w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu od 01.10.2016 do 31.10.2016 roku.
Projekt skierowany jest do studentów ostatnich dwóch semestrów studiów I oraz II stopnia zarówno stacjonarnych, jak i niestacjonarnych na kierunku Finanse i Rachunkowość.
W ramach projektu odbywać się będą dodatkowe zajęcia poszerzajcie kompetencje studentów w zakresie komunikacyjnym, zawodowym, analitycznym, informatycznym.

 Harmonogram udzielania wsparcia dostępny jest tutaj.


Dnia 7 stycznia rozpoczyna się kurs Maklera Giełdowego, w którym weźmie udział 20 studentów ostatniego roku kierunku Finanse i Rachunkowość Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Zajęcia prowadzić będzie Piotr Bodzak - założyciel najstarszej prywatnej firmy szkoleniowej przygotowującej do państwowego egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych, oraz szkolenia przygotowującego do egzaminu CFA.

Kurs odbędzie się w terminie 07.01.2017-12.02.2017.
Zajęcia prowadzone będą w soboty i niedziele w godzinach 9 - 17.

Informacje dotyczące programu kursu oraz harmonogramu zajęć znajdują się na stronie www.kursmaklerski.pl.

W dniach 21 oraz 22 stycznia odbędą się warsztaty pt: "Symulacje biznesowe", podczas których będzie można podnieść kompetencje komunikacyjne, zawodowe lub informatyczne. Zakwalifikowanie się studentów odbywa się na podstawie testu kompetencji.

W dniach 4, 5 oraz 11 luty odbędą się kursy "SAP dla Finansistów". Każdy kurs trwa 8 godzin. Chętni studenci ostatniego roku Finansów i Rachunkowości studiów I i II stopnia mogą ubiegać się zakwalifikowanie na kurs. Aby odbyć kurs nalezy zakwalifikować się na podstawie testu kompetencji. 
 

Od dnia 21 lutego rozpoczynają się szkolenia certyfikowane z j. angielskiego Profesional English Finance "Język obcy dla finansistów". Chętni studenci ostatniego roku kierunku Finanse i rachunkowość mogą przystępować do testu kompetencji w celu zakwalifikowania się do szkolenia.

Studenci chętni do wzięcia udziału w szkoleniach, warsztatach, wizytach studyjnych proszeni są o zgłaszanie się do dra Tomasz Rólczyńskiego (tomasz.rolczynski@wsb.wroclaw.pl)

W ramach Projektu organizowane są wizyty studyjne w następujących przedsiębiorstwach:

  • Stegu sp. z o.o.
  • ArcelorMittal Shared Service Centre Sp. z o.o.
  • Biuro Rachunkowe Bogusław Nowicki
  • PKO BP S.A
  • Fresenius Medical Care SSC Sp. z o.o.

Wizyty studyjne odbywac się będą w kwietniu oraz maju, zgodnie z harmonogramem wsparcia.Zakwalifikowanie się studentów odbywa się na podstawie testu kompetencji.

W dniach 22 oraz 23 kwietnia zakończyły się szkolenia certyfikowane "Księgowy przyszłości" oraz "Microsoft Office Excel dla finansistów".Księgowy przyszłości" prowadzony był w trzech grupach w wymiarze 30 godzin, natomiast "Microsoft Office Excel dla finansistów" prowadzony był w 5 grupach w wymiarze 24 godzin. Uczetnikom szkoleń serdecznie dziękujemy za udział.

Dnia 24.04.2017 zakończyły się szkolenia certyfikowane z j. angielskiego Profesional English Finance "Język obcy dla finansistów". Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział oraz życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu umiejętności językowych.

Dnia 13. maja odbędą się warsztaty dla studentów pt. "Akademia inwestowania". Czas trwania warsztatów wynosi 3 godziny, prowadzone sa przez mgr Romana Brzezinę, praktyka z sektora finansowego, dyrektora Polskiej Grupy Doradczo Finansowej Sp. z o.o.Zakwalifikowanie się studentów odbywa się na podstawie testu kompetencji.

Dnia 17 czerwca odbędą się warsztaty dla studentów pt. "Symulacje Biznesowe" podczas których będzie można podnieść kompetencje komunikacyjne, zawodowe lub informatyczne. Zakwalifikowanie się studentów odbywa się na podstawie testu kompetencji.

 
 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl